Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yerel Rehberler, Google Haritalar’a artık video da yükleyebilecek

Ana Sayfa » Teknoloji » BİLİŞİM » Yerel Rehberler, Google Haritalar’a artık video da yükleyebilecek

Google, popüler servislerinden biri olan Google Haritalar’a gelecek yeni özelliği açıkladı: Yerel Rehberler artık video da yükleyebilecekler! Konunun tüm detayları haberimizde…

 

Google Haritalar’da eğer “Yerel Rehber” olarak kayıtlıysanız ve haritaların gelişmesi için katkıda bulunuyorsanız size iyi bir haberimiz var. Yapılan açıklamaya göre bundan böyle, Yerel Rehber olan kullanıcılar diledikleri bölge veya mekâna ait video yükleyebilecekler.

 

Bu güncelleme ile birlikte Google Haritalar‘ın daha verimli olacağını belirten yetkililer video ekleme olayına da sınır getirmiş durumdalar. Direkt cihazın kamerası ile görüntü çekmeye başlarsanız 10 saniye süreniz var. Üçüncü parti bir yazılım veya galeriden bir görüntü kullanmak isterseniz de bu süre 30 saniyeye kadar çıkabiliyor. Web arayüzünün henüz video yüklemelerini kabul etmediğini belirtelim.

 

Video yükleyebilme özelliği şu an için belirli bölgeler ve kullanıcılar için aktifleştirilmiş durumda. Tüm kullanıcıların bu özelliğe erişebilmesi ise kısa bir süre sonra mümkün olacak. Özelliği hemen kullanmak isterseniz APK Mirror üzerinden Haritalar uygulamasının 9.60 numaralı sürümünü indirebilirsiniz.

 

ALINTIDIR.

Ekleyen :Stskeep KelebekTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yerel Rehberler, Google Haritalar’a artık video da yükleyebilecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Yeni Nokia 9 listelendi!

Yeni Nokia 9 listelendi! 21 Aralık 2017

 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Restoranda vahşet: Hesaba itiraz etti diye boynunu kırdılar Pencere dekorasyon fikirleri Çocuklarda öğrenme güçlüğü olan ailelere öneriler Bademli lavantalı kurabiye tarifi Hint Kınası ile Dövme Yapımı Yeni True Match Ailesi

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır