Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Xbox One X Project Scorpio Edition resmi olarak duyuruldu: Türkiye fiyatı 2899 TL

Ana Sayfa » Teknoloji » BİLİŞİM » Xbox One X Project Scorpio Edition resmi olarak duyuruldu: Türkiye fiyatı 2899 TL

Geçtiğimiz günlerde görselleri sızdırılan Xbox One X Project Scorpio Edition Microsoft’un Gamescom 2017 basın konferansı esnasında duyuruldu. Ülkemizdeki satış fiyatı ve tarihi de belli oldu.

 

Geçtiğimiz günlerde görselleri sızdırılan Xbox One X Project Scorpio Edition Microsoft’un Gamescom 2017 basın konferansı esnasında resmi olarak duyuruldu.
Limitli sayıda üretilecek olan Xbox One X Project Scorpio Edition’da konsol ve kontrolcü üzerinde “Project Scorpio” baskısı, dış taraf boyunca dinamik bir grafik deseni ve özel dikey stand gibi tasarımsal farklılıklar bulunuyor. Konsol şu anda yurt dışında ön siparişte. Konsolun yurt dışı fiyatları şu şekilde: US$499, €499, £449, CA$599 ve AU$649.
Xbox.com.tr üzerinde yapılan listelemeye göre de, Xbox One X Project Scorpio Edition ülkemizde 2899 TL fiyat ile satışa sunulacak.
Xbox One X, ülkemizde 7 Kasım tarihinde çıkacak.
Ekleyen :Stskeep KelebekTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Xbox One X Project Scorpio Edition resmi olarak duyuruldu: Türkiye fiyatı 2899 TL - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al
 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Beyaz Çikolatalı Pop Kekli Dondurmalı Tatlı (Videolu ve yazılı anlatım) Christian Dior İlkbahar-Yaz 2013 Gıcırdayan Parkeler Nasıl Tamir Edilir? Saka kuşu Bıyık sadece erkeğe yakışır! Vücuda Streç Sarmak Zayıflatır mı?

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır