Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Vize krizi etkisini göstermeye başladı! Türkiye’ye alınmadılar

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Vize krizi etkisini göstermeye başladı! Türkiye’ye alınmadılar

ABD’nin Washington Havalimanı’ndan kalkan uçakla İstanbul aktarmalı olarak Cape Town’a gitmek üzere Atatürk Havalimanı’na gelen ABD vatandaşı Romney Edwars da vize yasağına takılan yolculardan biri oldu. Aktarma uçuşunu beklerken İstanbul’u gezmek için ülkeye giriş yapmak isteyen vize engeline takıldı.

“SON DERECE CAN SIKICI”

Dış Hatlar Terminalindeki vize bürosuna gelen ABD’li yolcu vize alamadı. Uygulamadaki değişiklikten haberi olmadığını belirten Edwars,“ Böyle bir şey beklemiyordum. Son derece can sıkıcı” dedi.

“KİMSE UYARMADI”

ABD’den Amsterdam aktarmalı olarak İstanbul’a gelen başka bir yolcu da vize alamadı. İstanbul’a giriş yapamayan yolcu, ABD’de havalimanından ayrılırken kimsenin kendisini vize yasağı hakkında uyarmadığını belirtti.

Öte yandan transit yolcular havalimanında herhangi bir sorun yaşamazken 8 Ekim’den önce elektronik vize alan yolcular da sorunsuz şekilde ülkeye giriş yaptı.

İHA

sizlere kelebektr.org farkıyla sunulmuştur

Vize krizi etkisini göstermeye başladı! Türkiye’ye alınmadılar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al
 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Mimar Fragmanı Dişleri telsiz düzeltme Dondurulmuş çikolatalı tatlı Mobilya dekorasyonu Fatma Girik takıntılı hayranını şikayet etti Elçin Sangu Saç Modası 2015

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır