Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Miracle Cure For Problem Nails – Tırnak Soyulmalarına Karşı Mucize Etki

Ana Sayfa » KADINCA » Guzellik » Miracle Cure For Problem Nails – Tırnak Soyulmalarına Karşı Mucize Etki

Soyulan tırnaklara
Mucize bakım!

Sadece 3 gün içerisinde tırnaklarınızdaki soyulmalarda %50 ye varan iyileşme…

Tırnak problemlerinin en başında gelen tırnak soyulmalarının birçok sebebi bulunuyor; Vitamin eksikliği, kimyasal maddeler, yanlış yapılan manikür, ileri geri törpüleme, metal törpü kullanımı bu sebepler arasında gösteriliyor. Ancak en temel sebebi, tırnakların nem dengesinin bozulması, ve tırnak yüzeyinin kurumasıdır.

Sally Hansen’ın Amerika’da satış rekorları kıran ürünü Miracle Cure For Problem Nails – Tırnak Soyulmalarına Karşı Mucize Etki içerdiği doğal proteinler ve güçlü anti-oxidantlar sayesinde 3 gün içerisinde %50 daha güçlü ve soyulmayan tırnaklar sağlıyor.

Sally Hansen Miracle Cure özel içeriğindeki Mikro-Mineral formül tırnaklarınızdaki katmanları birbirine mühürlüyor. Tırnaklarınızdaki soyulma, katmanlara ayrılma ve çatlama problemlerini yok ediyor. Tırnaklarınıza nem depolayarak elastikiyetini arttırıyor dolayısıyla kırılmasını engelliyor.

Yetkili Eczanelerde.

Fiyatı: 34,50 TL

sizlere kelebektr.org farkıyla sunulmuştur

Miracle Cure For Problem Nails – Tırnak Soyulmalarına Karşı Mucize Etki - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al
 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Umutsuz Ev Kadınları’nın gardırobu Daybuyday.com’da İstanbul’da alt geçitlere kum torbasıyla sağanak yağmur önlemi Her 3 saniyede bir kemik kırılıyor Kış Bahçesi Trendleri 2017 Rus mafyasından film gibi ‘tahsilat’: İşadamını diri diri gömdüler Ceylin’in cesedi, komşusunun evinden çıktı! Komşu S.T.’nin ilk ifadesi kan dondurdu

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır