Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Leke ve ton farklılıklarını azaltın: Dermalogica ChromaWhite TRX C-12 Concentrate

Ana Sayfa » KADINCA » Guzellik » Leke ve ton farklılıklarını azaltın: Dermalogica ChromaWhite TRX C-12 Concentrate

Dermalogica teknolojisi ve kalitesiyle geliştirilen özel cilt aydınlatma sistemi ChromaWhite TRX’in en güçlü ürünlerinden C-12 concentrate, özel formülüyle lekeleri ve ton farklılıklarını gidererek cildi aydınlatıyor.

Kırışıklıklar yaşlılığın tek göstergesi değil. Cilt tonu ve ışıltısı da cilt sağlığının en önemli göstergelerinden biri. Bu sebeple cildimizde çevresel faktörler, güneş ışınları gibi nedenlerden oluşan ton farklılıklarını gidermek, yenilerinin oluşmasını önlemek için doğru ürünleri kullanmak çok önemli.

Dermalogica’nın cilt aydınlatma serisi ChromaWhite TRX cildi leke bakımına hazırlayan, lekeleri azaltan, yenilerinin oluşmasını önleyen ve cildi ton farklılıklarına karşı koruyan özel formüllü ürünlerden oluşuyor. ChromaWhite TRX’in en güçlü ürünlerinden biri olan C-12 concentrate cildin aydınlık görünümünü artırırken ilerde oluşabilecek ton farklılıklarını azaltmaya ve engellemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki kadifemsi silikonlar cildi nemlendirme için hızla emiliyor ve lipid katman bariyerini güçlendiriyor.

C-12 concentrate lekenin olduğu bölgeye lokal olarak ya da tüm yüze uygulanabiliyor. İstenirse kullanılan nemlendiricinin içine bezelye tanesi kadar C-12 concentrate katarak da leke bakımı yapmak mümkün. İstenilen etkinin görünmesi için bu ürünün, tamamlayıcı diğer ChromaWhite TRX ürünleriyle birlikte 8 hafta düzenli olarak kullanılması öneriliyor.

Tavsiye edilen perakende fiyatı:255,00 TL / 30 ml

sizlere kelebektr.org farkıyla sunulmuştur

Leke ve ton farklılıklarını azaltın: Dermalogica ChromaWhite TRX C-12 Concentrate - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al
 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Parametrik Tasarım Nedir? Nasıl Yapılır? KARIŞIK KUMPİR Bodrum’da müşterilerin kartlarını kopyalayan garson yakalandı! Neden kardeş gerekli? Ailede tek çocuk olmanın yükü… ABD Şimdi de uçaklarda akıllı telefonları mı yasaklıyor? Babasının aracını kaçırdı dehşet saçtı: 14 yaşındaki çocuk oyun parkına daldı

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır