Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Script

Ana Sayfa » Sohbet Odaları » mIRC » Kelebek Script

Kelebek Sohbet Programının resmi download adreslerinden biri olan KelebekScript.Net’e hoş geldiniz.

 

mIRC Nedir? Dünya üzerinde çığır açan programlardan biri olan mIRC ilk çıktığında, insanlar, aynı ortamda birden fazla kişi ile sohbet etmenin ne kadar hoş bir şey olduğunu öğrendiler. Bugün çıkan diğer programlar, sohbeti kolaylaştırsa da, mIRC’in yerini dolduramıyor. Bunun sebepleri yazılı chat’in gizemimidir yoksa, konuşmak yerine yazmayı seven insanlardan mıdır bilinmez, ancak mIRC ve IRC, insanlar ve fanatik kullanıcıları için birer tutku olmaya devam ediyor. .

Kelebek Sohbet Programı kullanıcılarına aradığı tüm özellikleri fazlasıyla sunmaktadır, Kullanıcılar chat sohbet ederken kendilerine lazım olabilecek herşeye menüler sayesinde kolaylıkla ulaşabilirler, Bu kolaylık Kelebek Sohbet programının bu kadar pöpüler olmasının süphesiz en büyük etkendir. Her kaliteli ürünün taklitleri oldugu gibi Kelebek Sohbet Programınında piyasada bir cok sahte yazılımı bulunmaktadır. Bu yazılımlar Bilgisayarınıza Virus – Trojan bulaştırmak icin kodlanmıştır. Bu yüzden Kelebek Sohbet Programını sadece Resmi download adreslerinden indiriniz.

Kelebek Sohbet Programı Download Siteleri:

KelebekTR.ORG

Lütfen Yukarıda belirttiğimiz siteler harici sitelerden Kelebek Sohbet Programı Download etmeyiniz.

 

Hemen indir

Kelebek Script - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Cumhurbaşkanının karısı, aerobik programı sunuyor Denizi olmayan kentte plaj sezonu açıldı Lazer Burun Ameliyatı Erdoğan’dan ‘Türkiye’de bağımsızlık referandumu olur mu?’ sorusuna yanıt: O biraz sıkar Venezuela’da hükümet karşıtı eylemlerde bir gösterici yandı Babet Modelleri 2012

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır