Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kaliforniya’da yangın nedeniyle acil durum ilan edildi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Kaliforniya’da yangın nedeniyle acil durum ilan edildi

Kaliforniya Valisi Jerry Brown, eyaletin kuzeyinde çıkan ve binden fazla evin tahrip olmasına ve birçok bölgede halkın tahliye edilmesine neden olan yangınlar nedeniyle “acil durum” ilan etti.

Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde 8 yönetim bölgesinde etkili olan yangınlar dolayısıyla Vali Brown, Napa, Sonoma ve Yuba yönetim bölgeleri için “acil durum” kararı aldı.

Kaliforniya Ormancılık ve Yangın Koruma İdaresine göre, dün başlayan 14 ayrı yangında toplam bin 500 ev ve iş yeri tahrip olurken, yangın nedeniyle binlerce kişi de evlerinden güvenli bölgelere tahliye edildi.

Tahliye edilen yerler arasında en az iki hastane ve çok sayıda yerleşim yeri de bulunuyor.

San Francisco’daki Ulusal Meteoroloji Dairesi de itfaiye ve diğer kurumların alarma geçmesini sağlayan kırsal alanda yangın çıkacağına ve büyük olasılıkla yayılabileceğine ilişkin “kırmızı bayrak uyarısı” yayınladı.

sizlere kelebektr.org farkıyla sunulmuştur

Kaliforniya’da yangın nedeniyle acil durum ilan edildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al
 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Nohut Çorbası Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım Evde Perma Yapımı İstanbul Üniversitesi’nde polis müdahalesi! Gözaltılar var Sensodyne : Dis hassasiyeti icin tedavi olmuyoruz En Şık Büyük Çanta Modelleri 2016 Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde korkutan yangın

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır