Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İğrenç şantaja ceza yağdı! Hapla uyutup tecavüz etmişti

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » İğrenç şantaja ceza yağdı! Hapla uyutup tecavüz etmişti

Çeşme’de iş yeri bulunan Saim Onat, bir süre arkadaşlık etmek içini yakınlık kurmaya çalıştığı Y.Ç. ile sevgili oldu; ancak kısa süren beraberlik ardından genç kadın ilişkiyi bitirmek istedi.

SON KEZ GÖRÜŞMEK İÇİN ÇAĞIRDI

Tüm ısrarlarına rağmen Y.Ç.’nin ilişkilerini sürdürmeyi kabul etmemesi üzerine Onat, genç kadını son kez konuşmak üzere buluşmaya ikna etti.Onat, Y.Ç.’nin içeceğine uyuşturucu hap koyup, Alsancak semtinde kiraladığı eve götürdü. Burada 3 gün boyunca zorla tuttuğu öne sürülen eski sevgilisine tecavüz ettiği iddia edilen Onat, bununla da kalmayıp, Y.Ç.’nin çıplak fotoğraflarını çekti.

WHATSAPP MESAJLARIYLA ŞOKE OLDU

Üç gün sonunda Onat’ın serbest bıraktığı ve yaşadıklarının psikolojik yıkımından kurtulmaya çalışan Y.Ç., cep telefonuna WhatsApp’tan gelen mesajlarla şoke oldu. Onat, çektiği çıplak fotoğrafları genç kadına gönderip, bunları internette yayımlamakla tehdit edip, toplam 17 bin TL istedi.

‘BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE YAYIMLAYIN’

İlk başta eski sevgilisinin istediği parayı veren Y.Ç., Onat’ın fotoğraflarını başka arkadaşlarına da gönderip, başına bir şey gelmesi halinde bunları yayımlamalarını istemesi üzerine hukuki mücadele başlatma kararı aldı. Avukatı Ayşe Esra Ünlü Polat’la konuşup, yaşadıklarını anlatan genç kadın, eldeki delillerle savcılığa suç duyurusunda bulundu. Genç kadının en büyük kanıtı ise eski sevgilisinin kendisine gönderdiği çıplak fotoğraflar ile tehdit mesajları oldu.

2 YIL 6 AY HAPİS CEZASI ERTELENDİ

Hakkında’tecavüz’, ‘özel hayatın gizliliğini ihlal’ ve ‘şantaj’ suçlarından ceza istenen Saim Onat’ın, 9’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki yargılanması tamamlandı. Onat, 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Onat’ın ‘özel hayatın gizliliği’ ve ‘şantaj’ suçundan aldığı 2 yıl 6 ay hapis cezası, hükmün geri bırakılması kararıyla ertelenirken, 10 yıl hapis cezası ise ertelenmedi.

sizlere kelebektr.org farkıyla sunulmuştur

İğrenç şantaja ceza yağdı! Hapla uyutup tecavüz etmişti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al
 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Bakan açıkladı: Vatandaşların zararlarını devlet olarak karşılayacağız Yeni küvet modelleri Ayran detoks çorba diyeti nasıl yapılır? Emziren anne diyeti 2017 Teraryum Yapımı İçin En Güzel 30 Örnek Doğum Kilolarından Kurtulmak İçin Neler Yapmalı?

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır