Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Fethullah Gülen her şeyi açık açık söylemiş! Hem de 38 yıl önce

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Fethullah Gülen her şeyi açık açık söylemiş! Hem de 38 yıl önce

Gülen o konuşmasında, “Ama sen her şeyi salıverirsen, bir yerde asker, öbür yerde subay öldürülür, öbür yerde parlamentoya bomba konur, öbür yerde Meclis tahrip edilir. Başka bir yerde masum halkın üzerine ateş edilir. Bütün bunların temelinde küfür vardır, küfran vardır. Maziyi inkar vardır, kendinden kaçış vardır” dedi.

Toplantıda, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen’in farklı tarihlerde yaptığı konuşmalara da yer verildi. Gülen’nin 9 Şubat 1979 yılında yaptığı ileri sürülen bir konuşmanın videosunda şu ifadeler yer aldı:

‘PARLAMENTOYA BOMBA KONUR’

“Ama sen her şeyi salıverirsen, bir yerde asker, öbür yerde subay öldürülür, öbür yerde parlamentoya bomba konur, öbür yerde Meclis tahrip edilir. Başka bir yerde masum halkın üzerine ateş edilir. Bütün bunların temelinde küfür vardır, küfran vardır. Maziyi inkar vardır, kendinden kaçış vardır. Zulmanilik vardır, maziye sövüş vardır. Veyl olsun topunun köküne!”

DHA

sizlere kelebektr.org farkıyla sunulmuştur

Fethullah Gülen her şeyi açık açık söylemiş! Hem de 38 yıl önce - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al
 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Nağme Kurna Canlı yayında ölüme gittiler Askeri törenle defnedilen gazinin yakınlarını endişe sardı Çalışan kadınların giymemesi gerekenler Gelinlik aksesuarları 2016

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır