Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Etkinlik geçmişinizi silin

Ana Sayfa » Teknoloji » Etkinlik geçmişinizi silin

Windows 10, yaptığınız belirli işlemlerin geçmişini hem yerel olarak bilgisayarınızda, hem de çevrimiçi olarak saklıyor. Saklanan bilgiler arasında konum bilgileriniz, web tarayıcısı geçmişiniz ve fazlası var. Neyse ki bu verileri görmek ve temizlemek oldukça kolay.

Windows’un topladığı veriler arasında şunlar var:

Microsoft’un HealthVault veya Microsoft Band cihazlarını kullanıyorsanız, bu hizmet üzerinden toplanan etkinlikler de depolanıyor. Firma bu verileri sizi ilgilendirecek içerik göstermekte kullandığını söylüyor.

Windows 10 Etkinlik Geçmişi Nasıl Silinir?

Hangi verilerin saklandığını görmek ve silmek oldukça kolay. Silmek için şu basit yolu izleyebilirsiniz: Microsoft cloud hesabınız. Silme işlemini gerçekleştirmek için:

Ayarlar > Gizlilik > Genel yolunu izleyin. Bulutta depolanan bilgilerimi yönet seçeneğine tıklayın. Tarayıcınız açılacak ve Microsoft hesabınızdaki bilgiler karşınıza gelecek.  Etkinlik Geçmişi sekmesini açın. Her bölümde yer alan verileri görüntüleyebilir ve verileri temizle düğmesine basıp, onaylayarak silebilirsiniz. Hepsi bu kadar… Önceki HaberGalaxy S9’un Arkası, Ciddi Eksiğin Sinyalini Verdi Sonraki HaberNokia, Yeniden Tuşlu Telefon Yapıyor Olabilir sizlere kelebektr.org farkıyla sunulmuştur

Etkinlik geçmişinizi silin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Yeni Nokia 9 listelendi!

Yeni Nokia 9 listelendi! 21 Aralık 2017

Yasaklama kararına temyiz!

Yasaklama kararına temyiz! 21 Aralık 2017

 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Boğaziçili Gizem’in sır intiharı Trump’tan FBI Direktörü Corney yorumu: İşini iyi yapmıyordu “Of anne!” demeden önce bir daha düşünün! Diz Kararmasından Kurtulmanın Doğal Yöntemi Bahçeli’nin ‘5 bin ülkücü hazır’ açıklamasından sonra harekete geçtiler kaynata

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır