Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ailenin büyük dramı! Cenazeyi almak için yeniden gittiler

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Ailenin büyük dramı! Cenazeyi almak için yeniden gittiler

İstanköy Adası’nda yayın yapan ’www.vimatisko.gr’ internet sitesinin haberine göre, Ege Denizi’nde, merkez üssü Gökova Körfezi’nin Bodrum açıkları olan depremde, iki arkadaşı ile tatil için gittiği Yunanistan’ın İstanköy (Kos) Adası’nda, Cezayirli Hasan Paşa Camii’nin minaresinin, oturdukları kafeteryanın üzerine yıkılmasıyla enkaz altında kalarak yaşamını yitiren İzmirli Sinan Kurtoğlu’nun ailesi dün adaya gitti.

Bodrum gümrüğünden çıkış yapan Sinan Kurtoğlu’nun babası 65 yaşındaki Ali Kurtoğlu, annesi Simin Kurtoğlu, kardeşi 34 yaşındaki Canan Dereli ve eniştesi 30 yaşındaki Ziya Dereli, ’Hızır Reis’ feribotuna ile İstanköy’e geçti. Ancak otopsi işlemleri tamamlanmadığı için aile cenezaye alamayıp, aynı gün saat 18.30’da Bodrum’a döndü.

Kurtoğlu’nun ailesi bu sabah tekrar ’Hızır Reis’ feribotu ile adaya gitti. Adada Kurtoğlu Ailesi’ni Platio Mahallesi Camii İmamı Şükrü Damasoğlu karşıladı.

Damasoğlu, daha sonra aile ile birlikte İskanköy’daki hastaneye geçti. İzmir’in Karşıyaka İlçesi Bostanlı Mahallesinde kafe işletmeciliği yapan Kurtoğlu’nun deprem anında White Corner (Beyaz Köşe) isimli bir kafeteryada oturdukları sırada depreme yakalandığı ve yıkılan duvarları arasında kaldığı, başına dev taşların düşmesi sonucu yaşamını yitiren Kurtoğlu’nun cenazesinin Rodos Adası’ndaki otopsinin ardından bugün İstanköy’e getirilip, ailesine teslim edilmesinin beklendiği bildirildi.

sizlere kelebektr.org farkıyla sunulmuştur

Ailenin büyük dramı! Cenazeyi almak için yeniden gittiler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

*

Yapılan Yorumlar

paykasa kart al
 • Sohbet

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Rıhtım İnternetten film ve dizi izleyenler dikkat! İspanya’da cuma restleşmesi: Madrid özerkliği Barcelona bağımsızlığı oylayacak Satıcı Menopoz diyeti yaparken dikkat..! Kaz

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kelebek Script

  Hoşgeldiniz

  Kelebek Portal - Tüm Hakları Saklıdır